Open Kids - Бувай (Official Video)

6 Просмотры
Издатель
Мы собрались с девчонками отдохнуть на природе и заодно захватили нашу огромную съемочную группу, чтобы это все запечатлеть» - именно такие ощущения у нас после просмотра этого клипа ????

=================================

Production: @
Director: Mariia Domanskaya @mariiadomanskaya
DoP: Kirill Shliamin @kirillshliamin
Execute producer: Dzen Evstigneykin @dzenydzen
Line producer: Victor Hrechanyi @
Assistant producer: Fedir Boiko @fedirboiko
Art Dep: Liza Gamsheeva @gamsheeva_decor
Props assistant: Anastasia Stoikova @anastasiastoikova , Mihailgrib @mihailgrib
Gaffer: Nikolai Orlov
Focus puller: Alexey Stepankov @tabynpegasov
1st Mechanic camera: Pasha Chui @pashachui
2nd Mechanic camera: Oleksandr Kaliuzhnyi @alexandr_ovk
Helper: Alexey Yemelyanov

Stylist: Daria Drozhdenko @ddrozhd
Stylist’s assistant: Lera Tesla @
Make Up: Настя Барилко @nencymakeup
Assistant make up: Вика @vikatoriyam
Hair style: Ольга Епури @
Assistant hair style: Клок Виктория @

Special thanks: @Lacdevan
@
@_sayamimi_

Post production
Edit: Nikolay Oleksiienko @nikolay_oleksiienko
Color correction: John Krylov @johnkrylov

Song:
Lyrics : Sonya Zlotnik @sonyazlo
Music: Sonya Zlotnik @sonyazlo
Music production: Illia Masyutka, Paul Masyutka @illiamasyutka @paulmasyutka
Mastering: Luke Pimentel

Rental: Because Film Rental @becausefilmrental

=================================

Привіт
Ну що ти там?
Вже не скаже він мені
Розійшлися, як у морі кораблі

Про все
Мені збрехав
Будем разом назавжди
А тепер лише побачимось у сні

Pre-chorus
Так хотіла я тобі сказати
Та боюся навіть закричати
Забула я очі назавжди твої
Випила вдосталь слів із води

Так хотіла я тобі сказати
Та не можу навіть передати
Як хочеться знову гуляти вночі
Від серця лишати новенькі ключі

Chorus
Бувай-ай
Помадою на склі напишу я goodbye
Бувай-ай
Не боляче мені, тому прощавай
Бувай-ай
Помадою на склі напишу я goodbye
Бувай-ай ай
Бувай- ай ай

Привіт
Ти сам на сам
І до мене не біжи
Стали різними любовні полюси

Забудь
До мене путь
Заміла усі сліди
І тепер мене нікому не знайти


Pre-chorus
Так хотіла я тобі сказати
Та боюся навіть закричати
Забула я очі назавжди твої
Випила вдосталь слів із води

Так хотіла я тобі сказати
Та не можу навіть передати
Як хочеться знову гуляти вночі
Юність не знає ніякого «ні»

Chorus
Бувай-ай
Помадою на склі напишу я goodbye
Бувай-ай
Не боляче мені, тому прощавай
Бувай-ай
Помадою на склі напишу я goodbye
Бувай-ай ай
Бувай- ай ай

=================================

Хочешь увидеть все самые свежие видео первым - подпишись на YouTube канал Open Kids:

Подпишись на наши страницы в соц. сетях, чтобы ничего не пропустить:
Open Kids в Instagram:
Open Kids в Facebook:
Open Kids в Vk:
Open Kids в Tik Tok:
Официальный сайт Open Kids:

=================================

Организация концертов Open Kids:
Тел.: +38 (093) 869-06-42 (Алина)
E-mail: @

Организация концертов Open Kids (На территории России):
Тел.:+7(934) 888-13-83 (Виктория)
E-mail: Kuzmenko@


=================================

Смотри официальные клипы Open Kids на YouTube

Криминал:
Эксбойфренд:
v=WiKDIPjLgzE&list=PL8TnVjBS5fhxt6stIbnt_dRzAAQVFrjk0&index=5&t=0s
Круче Всех with Quest Pistols (Квест Пистолс):
Больше клипов:
Категория
Крутые мелодрамы
Комментариев нет.